MEIST

Rudolf Rohusaar

Meie lugu saab alguse 2006. aastast, mil esialgu vajasime kaubikut rallidele sõitmiseks ning maalide transportimiseks. Elustiilist tingituna pidime mitmel korral pöörduma rendifirmade poole, et oma vajadusi täita. Oma esimese kaubiku soetasime alles 2013.aasta sügisel. Ning ometi läks veel kolm aastat mööda, enne kui alustasime ettevõtlusega 2016. aasta veebruaris.

Soov  just nimelt kulleriteenust pakkuda on niisiis praktilisel kaalutlustel ja kogemustel põhinev - pikajalised kogemused maalide transpordis, kogemused kolimissfääris, logistiline läbimõtlemisoskus, täpsus ning soov teha midagi teisiti on meie rattad veerema pannud.

 

Tänaseks on meil igapäevaselt liikumises üks pirukas ja kolm kaubikut, millest kaks on jahutusega. Teenindame Tallinna kõige toredamaid lillepoode, pagareid, trükiettevõtteid ning kaupmehi üle linna.

 

Kulleripoiste tiim

 

MEIE MISSIOON

 

Anname omaltpoolt parima, et Tallinnas ning Harjumaal oleks saadaval kliendi vajadustele kohandatud asjalik ning usaldusväärne kulleriteenus .

MEIE VISIOON

Kulleripoiste visioon on olla juhtiv ettevõte kasvavatele ettevõttele kulleriteenuse partnerina, pakkudes oma vallas asjalikku, paidlikku ja hästi toimivat kulleriteenust  ning olla 2025. aastaks  valmis pakkuma kulleriteenust üle Eesti .

MEIE PÕHIVÄÄRTUSED

·        Korrektsus ja viisakus

·        Täpsus

·        Puhtus

·        Positiivne ellusuhtumine

·        Aktiivsus ja pühendumus

·        Dünaamilisus

·        Pingutus ja kohusetundlikus

·        Meeskonnatöö

·        Ambitsioonikus

·        Ausus ja „aus mäng“

·        Huumorimeel

Juriidilised andmed:

Kulleripoisid OÜ

Tallinn 11622

Reg. nr. 14003522

KMKR nr. 101857945

a/a SEB EE191010220250643223

arved@kulleripoisid.ee

Võta meiega ühendust:

info@kulleripoisid.ee

Telefon +372 555 797 12

_______________

Asume aadressil:

Pärnu mnt. 139D

Tallinn 11317